شهرداری رشت
پوشش 17 مورد حریق، حادثه وخدمات ایمنی در 24 ساعت گذشته توسط آتش نشانان شهر باران 1397/05/03
پوشش 17 مورد حریق، حادثه وخدمات ایمنی در 24 ساعت گذشته توسط آتش نشانان شهر باران
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 14 ایستگاه آتش نشانی در 24 ساعت گذشته مصادف با سوم مرداد 97  اقدامات لازم را نسبت به امداد رسانی و اطفای آتش در 17 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان ارائه دادند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: مرکز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 24 ساعت گذشته پاسخگوی 478تماس شهروندان بوده که از این تعداد 17 مورد عملیات اطفای آتش، پیشگیری از بروز حوادث و ارائه خدمات ایمنی صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: این عملیات ها با 20 مرتبه خروج خودروهای اطفایی جهت پوشش یک مورد حریق منزل مسکونی، 5 مورد حریق علفزار و ضایعات،5 مورد رها سازی حیوانات محبوس شده، یک مورد قفل درب منزل مسکونی و 5 مورد خدمات ایمنی بوده است.

شهرام مومنی ضمن بیان اینکه در این عملیات ها و حوادث به کسی آسیب جانی نرسید به شهروندان توصیه کرد:  با توجه به گرم شدن هوا و پیشگیری از بروز آلودگی و همچنین سرایت آتش به منازل مسکونی نسبت به هرس کردن به موقع علفزارها در نزدیکی منازل مسکونی بخصوص دیوارهای عایق شده اقدام کرده و به شدت از آتش زدن علفزارها، کاه و کلش جلوگیری نمایند تا شاهد خسارات ناشی از این گونه آتش سوزی ها نباشیم.

 

 
تعداد بازدید: 60
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal