شهرداری رشت
عملیات های آتش نشانان شهر رشت در 48 ساعت گذشته 1397/05/20
عملیات های آتش نشانان شهر رشت در 48 ساعت گذشته
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت-آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 14 ایستگاه آتش نشانی در 48 ساعت گذشته اقدامات لازم  جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 23 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان ارائه می دهند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: مرکز ستاد فرماندهی و کنترل 125 آتش نشانی در 48 ساعت گذشته پاسخگوی 1110 تماس شهروندان بوده که از این تعداد 23 مورد عملیات اطفای آتش، پیشگیری از بروز حوادث و ارائه خدمات ایمنی صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: این عملیات ها با 25 مرتبه خروج خودروهای اطفایی و امدادی جهت پوشش یک مورد تصادف خودرو و محبوس شدن سرنشین، 2 مورد رها سازی حیوانات محبوس شده، یک مورد حریق کانکس، 2 مورد حریق علفزار و ضایعات، یک مورد پارگی کابل برق معابر، یک مورد استقرار خودرویی، 4 مورد قفل درب منزل مسکونی و محبوس شدن اشخاص در منزل مسکونی، یک مورد بازدید از اتصالی کابل برق مغازه، یک مورد مشاهده دود از قسمت تاسیسات بیمارستان و 9مورد خدمات ایمنی بوده است.

همین گزارش حاکی است:  متاسفانه در تصادف یکدستگاه خودروی پیکان و تریلی در جاده تهران/سیمکو " بواسطه شدت جراحات حاصله شاهد محبوس شدن و فوت  بانوی 22 ساله بودیم.

 
تعداد بازدید: 38
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal