شهرداری رشت
دیدار با کادر درمانی بیمارستان ولایت به مناسبت روز سترگ رشت 1397/10/12
دیدار با کادر درمانی بیمارستان ولایت به مناسبت روز سترگ رشت

 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، صبح امروز 12 دی ماه 97 فاطمه شیرزاد رییس کمیسیون بهداشت محیط زیست و خدمات شهر شورای اسلامی شهر رشت و بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی بهمراه تنی چند از معاونین، آتش نشانان وفرماندهان این سازمان با حضور در بیمارستان سوانح و سوختگی ولایت با رییس، مدیر و کارکنان این بیمارستان دیدار داشتند.

همین گزارش حاکی است: فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار ضمن تبریک 12 دی روز سترگ رشت از تلاش ها و خدمات بی شایبه و شبانه روزی کادر درمانی این بیمارستان که محدود به این شهرنیز نبوده و اکثریت شهر ها و روستاهای استان گیلان را نیز پوشش می دهد، قدردانی کرد.

 بابک رمضانی رییس سازمان آتش نشانی نیز در این دیدار با اشاره به همراهی و همدلی همیشگی کادر پرتلاش بیمارستان سوانح و سوختگی با آتش نشانان شهر باران، افزود: آتش نشانان با توجه به دشواری شغل و مقابله مستقیم با آتش، گاها بواسطه عملیات های مختلف و آسیب دیدگی های گوناگون در این مرکز درمانی تحت درمان قرار می گیرند.

وی در خاتمه پرستاران را همواره در کنار آتش نشانان دانست و از تلاش ها و زحمات بی دریغ کارکنان این مرکز درمانی قدر دانی کرد.

 گفتنی است: در ادامه این دیدار ضمن عیادت از بیماران بستری در این مرکز درمانی از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید شد و ازتلاش های کادر پرستاری و مدیریت این مجموعه؛ با اهدای گل و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 20
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal