شهرداری رشت
عملیات 125 در پی آتش سوزی خانه ویلایی در رشت/آتش نشانی رشت 1397/11/08
عملیات 125 در پی آتش سوزی خانه ویلایی در رشت/آتش نشانی رشت
 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- حادثه آتش سوزی منزل مسکونی در رشت ساعت 8:18 صبح امروز 8 بهمن 97 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا 13 دستگاه خودروی اطفایی و آبرسان بهمراه 28 آتش نشان و افسر ارشد به محل حادثه واقع درخیابان تختی،  ابتدای خیابان جوان اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به مشاهده دود از پشت بام منزل مسکونی افزود: آتش نشانان سریعا با توجه به ایمن سازی و قطع سیستم گاز و برق  نسبت به مهار آتش و پیشگیری از گسترش آن اقدام کردند.

وی علت حادثه را قرار دادن بخاری و اجاق گاز تک شعله روشن و ترک محل اعلام داشت و افزود: قرار دادن شعله روشن در اتاق خواب و ترک محل موجبات بروز آتش سوزی را فراهم نمود که به واسطه نبود مالک در خانه در حال تعمیر موجبات آتش سوزی و گسترش آن را فراهم شد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت ضمن تاکید بر  نبود دیوار آتش بر ادامه داد: یکپارچگی سقف ها موجبات آسیب دیدگی قسمتی از سقف همجوار را نیز فراهم نمود که خوشبختانه با تلاش آتش نشانان از گسترش و پیشروی آن جلوگیری بعمل آمد.

 
 
 

 
تعداد بازدید: 27
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal