شهرداری رشت
کسب  عنوان های قهرمانی در مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور توسط تیم آتش نشانی رشت 1397/12/18
کسب عنوان های قهرمانی در مسابقات عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور توسط تیم آتش نشانی رشت

 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور با حضور 30 تیم از سراسر کشور در رشته های ورزشی آبرسانی با موتور پمپ پرتال و عملیاتی ترکیبی به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد در پارک کوهستان و در روزهای چهاردهم و پانزدهم اسفند ماه 97 برگزار شد.

همین گزارش حاکی است: تیم آتش نشانی رشت به سرپرستی محمد علی صولتی، و مربی گری محسن رادمند و سرمربی گری محمد علیزاده و اعضای تیم به شرح"مسعود فرصتی فر- طالب علیخانی- احمد جمالی- افشین نیک نام- عارف علی بنکده- مجتبی مودب- مرتضی نیکخواه- اسماعیل غلامی" در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.

شایان ذکر است: تیم عملیاتی ورزشی سازمان آتش نشانی رشت مقام نخست ترکیبی انفرادی را توسط عارف علی آتش نشان شهر رشت دریافت داشت و در آیتم عملیاتی ترکیبی مقام دوم و در آیتم آبرسانی با موتور پمپ پرتال مقام نهم را کسب کرد که در مجموع مقام چهارم کشوری را از بین 30 تیم حاضر در این دوره از رقابت ها از آن خود کرد.

شایان ذکر است: در این دوره از مسابقات واز میان 12 داور 5 کارشناس عالی؛ دو تن از آتش نشانان با عناوین تقی برناتن و محمد علیزاده به ترتیب بعنوان نمایندگان گیلان در پست های داور و کارشناس عالی حضور داشتند.

 
 
 
 
 
 

 
تعداد بازدید: 22
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal