شهرداری رشت
صبح امروز رخ داد:آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در رشت/آتش نشانی رشت 1397/12/19
صبح امروز رخ داد:آتش سوزی دو باب منزل مسکونی در رشت/آتش نشانی رشت

 
 

125 رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- این آتش سوزی در ساعت 0523 صبح امروز 19 اسفند 97 به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا 13 آتش نشان بهمراه 5 دستگاه خودروی اطفایی از 3 ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه واقع در بلوار شهید افتخاری، پشت شرکت دخانیات کوچه مهر ورزان اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل آتش سوزی، حجم بسیار زیادی از شعله های سرکش آتش که سربندی دو باب منزل مسکونی ویلایی را در برگرفته بود مشاهده می شد.

وی در ادامه با بیان اینکه آتش از منزل اول که دارای بیمه آتش سوزی بوده است آغاز و سرایت آن به منزل مجاور که فاقد بیمه بوده ادامه داشت افزود: آتش نشانان سریعا با توجه به حجم بالای آتش نسبت به مهار و اطفاء و پاکسازی محل حادثه اقدام کردند.

مومنی در ادامه به تنگ و باریک بودن کوچه های منتهی به محل آتش سوزی اشاره داشت و افزود: یکی از دغدغه ها و موانع پیش رو جهت اعزام خودروهای اطفایی به محل حادثه پارک خودروهای شخصی در کوچه ها تنگ و باریک و طویل منتهی به محل آتش سوزی بود که آتش نشانان به واسطه پرتاب چندین لوله آبرسان توانستند نسبت به امداد رسانی اقدام کنند.

مومنی با بیان اینکه علت حادثه و میزان خسارت وارده در دست بررسی است، افزود: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب جانی نرسید.

 
 
 
 
 

 
 
تعداد بازدید: 32
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal