شهرداری رشت
شهردار منطقه 3: بابک نوری هریس با علم به شهادت در راه اعتقادات خود به تاریخ پیوست 1396/10/06
شهردار منطقه 3: بابک نوری هریس با علم به شهادت در راه اعتقادات خود به تاریخ پیوست

شهردار منطقه 3: بابک نوری هریس با علم به شهادت در راه اعتقادات خود به تاریخ پیوست
 
 

مهندس رضا کحالی شهردار منطقه 3 در دیدار با خانواده شهید بابک نوری هریس ضمن ابراز همدردی اظهار داشت: این جوان در این دهه از انقلاب حرکت بسیار ارزشمندی که همانا دفاع از انقلاب و کیان مسلمین می باشد در سر می پروراند .

وی با بیان اینکه بسیجیان مخلص و مومن در کشور ما موجب پایداری اسلام و مملکت می باشند، گفت: این جوان حتی برای دفاع از میهن و اسلام پا را فراتر از مرزهای ایران نهاده بود .

کحالی ضمن ابراز دلداری به خانواده شهید نوری هریس اظهار داشت: کار بزرگ این عزیز نیاز به حس دیگری داشت که آموزه های دینی و روش تربیت صحیح شما موجب شد تا وی غسل شهادت در کشور خود نماید و باعث افتخار خود و خانواده اش شود.

شهردار منطقه 3 با اشاره به اینکه تدوین وصایای شهیدان بزرگوار ما در یک مجموعه ماندگار می تواند تاثیرات شگرف بر نوجوانان و جوانان این مرز بوم داشته باشد، گفت: این عزیزان با علم به شهادت با ورود هجمه عظیمی از فرهنگهای غربی هدفشان را انتخاب نموده و برای دفاع از کیان ما رفتند و به تاریخ کشور ما پیوستند.

در این دیدار پدر شهید بابک نوری هریس نیز از همکاران خود در شهرداری خواست تا در هر مسئولیتی و سمتی که هستید با خدمت صادقانه دل شهدای عزیز را از خود خشنود سازید.

ایشان فرمودند: با دیدن چهره فرزند شهیدم به او گفتم "پهلوان من تو به دشمن خندیدی"

تعداد بازدید: 36
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal