شهرداری رشت
یک نشست علمی - تخصصی در باره ی اسناد جنبش جنگل در رشت برگزار می شود 1396/10/07
یک نشست علمی - تخصصی در باره ی اسناد جنبش جنگل در رشت برگزار می شود

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت و با همکاری مدیریت مرکز اسناد و کتابخانه ی ملی استان گیلان، پژوهشکده ی گیلانشناسی و انجمن ایرانی تاریخ شعبه ی گیلان روز یکشنبه دهم دی ماه 1396 از ساعت 10 صبح تا 12 ظهر یک نشست علمی - تخصصی در باره ی اسناد آرشیوی جنبش جنگل برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت در این نشست علمی که با عنوان "نقش اسناد آرشیوی در بازنمایی نوین جنبش جنگل" برگزار می شود؛ دکتر عباس پناهی عضو هیات علمی پژوهشکده ی گیلانشناس دانشگاه گیلان در باره ی تجزیه و تحلیل تاثیر اسناد جنبش جنگل بر قلمرو پژوهشهای تاریخ معاصر، دکتر قربانعلی کنارودی عضو هیات علمی سازمان اسناد و کتابخانه ی ملی ایران در باره ی تجزیه و تحلیل سندشناسی جنبش جنگل و علی امیری از مدیریت مرکز اسناد و کتابخانه ی ملی استان گیلان درباره ی طبقه بندی موضوعی اسناد جنبش جنگل برای حاضران سخرانی خواهند کرد.

   بر پایه ی این گزارش در حاشیه ی برگزاری این نشست علمی - تخصصی که در پژوهشکده ی گیلانشناسی انجام خواهد شد، اسناد آرشیوی جنبش جنگل هم برای حاضران به نمایش در می آید.

   همچنین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از همه ی فرهنگیان، فرهیختگان، دانشگاهیان، علاقه مندان به موضوعات و مباحث تاریخی و پژوهشگران علاقه مند به اسناد تاریخی گیلان دعوت کرد تا در این برنامه و نشست علمی - تخصصی حضور یابند.

   به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت و با همکاری مدیریت مرکز اسناد و کتابخانه ی ملی استان گیلان، پژوهشکده ی گیلانشناسی و انجمن ایرانی تاریخ شعبه ی گیلان یک نشست علمی - تخصصی در باره ی اسناد جنبش جنگل در رشت برگزار می شود

تعداد بازدید: 32
هدف شهرداری ، ارائه خدماتی موِثر در راستای بهبود و توسعه شهری است
Powered by DorsaPortal